(+48) 602 661 355
baritus@baritus.com.pl

Nasza kadra

BARITUS instruktorzy

Instruktorzy BARITUS to osoby z wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w pracy ze zwierzętami. Szkolenie oparte jest na metodach pozytywnych.

Kamil KędziorekKAMIL KĘDZIOREK

lek. wet. Kamil Kędziorek – treser psów z uprawnieniami ZKwP

Zajmuje się psami już od 14 roku życia. Na zakończenie Technikum Weterynaryjnego napisał pracę dyplomową „O hodowli psów rasowych w Polsce”. Naukę kontynuował na Wydziale Weterynarii. W trakcie studiów zainteresował się szkoleniem psów. W szkoleniu psów przeszedł wszelkie stopnie pracy z psami, od pozoranta poprzez asystenturę aż do zdania egzaminu na tytuł tresera psów. Założył firmę specjalizującą się w wyjaśnieniach wszelkich problemów z psami i prowadzenie szkolenia na kursach grupowych i indywidualnych. W trakcie zdobywania praktyki zmienił metodę szkolenia na pozytywną. Daje to większe możliwości szkoleniowe i pozwala psom uzyskać lepsze wyniki szkolenia.

 

szkolenie psówMAŁGORZATA KĘDZIOREK

Wychowana w domu pełnym psów. W szkole podstawowej zaczęła udzielać się w Związku Kynologicznym, co zaowocowało zdaniem egzaminu na asystenta kynologicznego o specjalności charty. Wielokrotnie zdobywała laury w konkursach Młodego Prezentera i na wystawach. Od kilku lat zajmuje się handling’iem, czyli zawodowym wystawianiem psów. Jej pasją oprócz wystaw są psie sporty, prowadzi zajęcia z agility, obedience, ogólnego posłuszeństwa, i wychowania szczeniąt. Ukończyła studia na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW. Posiada uprawnienia instruktora szkolenia psów ZKwP.

Zadzwoń