(+48) 602 661 355
baritus@baritus.com.pl

O nas

Szkolenie psów BARITUS to ośrodek szkoleniowy rekomendowany przez Związek Kynologiczny w Polsce — Oddział Warszawa

Jeśli Twój pies nie wraca na wołanie, ciągnie na smyczy, decyduje o kierunku waszych spacerów, rujnuje Twój dom, jako rozrywkę traktuje polowanie na sąsiada lub jego psa albo trapią Cię inne problemy lub po prostu chcesz mieć dobrze wychowanego psa – zapraszamy na szkolenie.

W naszej szkole uczymy psy dobrego wychowania i chęci współpracy z właścicielem, a właścicieli uczymy „jak rozmawiać z psem”, czyli zdobycia umiejętności wyegzekwowania od pupila zachowań, które są w danej chwili pożądane.

Wychowanie psa warto rozpocząć jak najwcześniej – już w wieku szczenięcym.

  • Szczenięta  do 6 mies. zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach psiego przedszkola, a starsze szczenięta, psy dojrzałe i seniorzy (powyżej 7 lat) zapraszamy na szkolenia grupowe z posłuszeństwa, gdzie uczymy je podstaw dobrego zachowania. Oferujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne.
  • Psy o sportowych predyspozycjach i upodobaniach mogą się wykazać na zajęciach z obrony sportowej IPOtropienia lub agility.
  • Oferujemy również zajęcia indywidualne u klienta oraz na naszym prywatnym placu szkoleniowym, rozwiązywanie problemów behawioralnych oraz porady dla osób, które dopiero pragną nabyć czworonożnego przyjaciela.

W zajęciach mogą uczestniczyć psy małe i duże, chude i grube, rasowe i wielorasowe, młode i leciwe.

Szkolenie psów BARITUS istnieje od 1998 roku. Została założona przez lek. wet. Kamila Kędziorka. Obecnie dzieli się pracą z psami z żoną Małgorzatą Kędziorek i asystentami. Osoby pracujące w firmie mają wieloletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z psami pozwoliło nam wypracować sprawdzone metody nauki oparte na metodach pozytywnych. Dla nas praca z psami to pasja i przyjemność. Chcemy pokazać Tobie i Twojemu psu, jak czerpać radość ze wspólnej pracy, dzięki pozytywnemu szkoleniu.

Szkolenie psów BARITUS działa na terenie Warszawy i okolic. Nasze place szkoleniowe znajdują się obecnie na Gocławiu i w Ursusie.

Zadzwoń